Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
evender 🏹 Łowca
2 lata temu

też lubi luft przeczyścić z osadów ?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Cioty trzymają sztamę z pe****lami w sutannach!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
2 lata temu

Normalnie 198kk

0

Zglos komentarz

V
V-T-S-S 🏹 Łowca
2 lata temu

Kiedyś myślałem, że szczytem zeszmacenia się był Misiewicz. Kukiz pokazał, że jak ktoś potrafi skakać do rytmu wybijanego przez pis, to może się zeszmacić jeszcze bardziej. Ale oskar... oskar to już Olympus Mons w tej kategorii.

0

Zglos komentarz

A
ADASKO64r 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Wazelina mu z tyłka kapie...

0

Zglos komentarz

Reklama