Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Może i przegra, ale czy odda władzę dobrowolnie? Przecież suweren nie wyjdzie na ulice. Może 5% ruszy tylek. A to jest stanowczo za malo. Formacja fiku miku musi przegrać z kretesem.

0

Zglos komentarz

Reklama