Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Już to widzę, jak formacja fiku miku, rodem zza Buga, robi cokolwiek wbrew mocodawcom z Moskwy. Czy kiedykolwiek był ambasador wzywany na dywanik? Poza PR sióstr kretyńskich.

0

Zglos komentarz

Reklama