Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof. UW Maciej Górecki
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof. UW Maciej Górecki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten nadal swoje. Tak bardzo ci żal że to nie ty jesteś w tym- jak go nazywasz - przestępczym gangu? Ale tam jednak są ludzie, którzy się do czegoś nadają...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Senilni: Kaczynski, Suski, Sasin, Terlecki...i wielu innych, nadaja sie juz tylko do domu starcow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy dotrze do Was w końcu, że w najbliższym rządzie będzie pis ? Może nie będzie sam rządził, ale będzie w koalicji. Bezwzględnie oni będą mieli najwyższy procent w wyborach. Takie są realia. Z ogromnym prawdopodobieństwem nie będzie można nikogo posadzić za przekręty, bo to zablokują. Będą mieli w...
Czy dotrze do Was w końcu, że w najbliższym rządzie będzie pis ? Może nie będzie sam rządził, ale będzie w koalicji. Bezwzględnie oni będą mieli najwyższy procent w wyborach. Takie są realia. Z ogromnym prawdopodobieństwem nie będzie można nikogo posadzić za przekręty, bo to zablokują. Będą mieli w sejmie jakieś minimum 40%. Sorry, Ka*sandra jestem. Tamtej też nie wierzyli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lisienko, Ty koorwo ukraińska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane