Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Konkordat do Ordo Iuris ma się tak, jak grzebanie brudnym palcem w ranie do zakażenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PRECZ Z UA. Nawet PiS zdzierżę ale nie UA w Polsce. Nawet do sklepu się nie chce iść bo to jak w UA bym był. Ogólnie komunikat do UA wypierdalac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to Wy Lewaki dzielicie to społeczeństwo. Prawie każdy post nacechowany jest nienawiścią to wiary i Polaków myślących inaczej. Jakoś nie widzę tego z drugiej strony ? Nie widzę filmików z ambony naszpikowane nawet 1% waszego jadu. Jasne zdarzy się jakiś ksiądz który odleci i staje się wirale...
Przecież to Wy Lewaki dzielicie to społeczeństwo. Prawie każdy post nacechowany jest nienawiścią to wiary i Polaków myślących inaczej. Jakoś nie widzę tego z drugiej strony ? Nie widzę filmików z ambony naszpikowane nawet 1% waszego jadu. Jasne zdarzy się jakiś ksiądz który odleci i staje się wiralem ale to rzadkość chociaz dzięki lewackim mediom podadzą go w 10 wersjach jako 10 różnych sytuacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ,,wont'', a WON!!! z kukuratem, to wiadomo... ale co to to ortoluris? Zarządcy dyktanda??? nie znam... spytam kumatych u mnie na wiosce :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane