Reklama
Są dwa wyjścia albo stracą pracę ci którzy łamią

Są dwa wyjścia albo stracą pracę ci którzy łamią

przez FED0RA — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Pewnie funkcjonariusz przysnął na przemówieniu wodza o zniesieniu immunitetów i “myślał”, że już wszystkich wolno traktować jak podludzi.

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
2 lata temu

A jeśli "pan policjant" się komuś "nie spodoba", czy to oznacza że można go zawlec cichcem w jakowyś zaułek i potraktować grabiami? Tak tylko pytam, dla kolegi.

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
2 lata temu

Pewnie można. Tylko nie każdy ma grabie.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

Nie tylko można, ale trzeba. Obecna "policja" to zwykli bandyci wynajęci do ochrony dyktatury. Kalają mundur i przysięgę, więc samodzielnie wypisują się z szeregów Policji.

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Jeszcze tylko jeden krok dzieli nas od Białorusi... Posłanka do Sejmu RP przeżyła!

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

Jaki policjant, to standardy UB.

0

Zglos komentarz

Reklama