Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zagrożeniem są PISowcy co mieszają ukrainskie żboże techniczne z polskim normalnym wsypująć do tych samych silosów. Zamiast po prostu przewieźć to do afryki tak jak było w pierwotnych założeniach. Nawet prawaki gdy się nie umiecie dogadać z niemcami austrią czechami włochami Francją aby to dowieść d...
Zagrożeniem są PISowcy co mieszają ukrainskie żboże techniczne z polskim normalnym wsypująć do tych samych silosów. Zamiast po prostu przewieźć to do afryki tak jak było w pierwotnych założeniach. Nawet prawaki gdy się nie umiecie dogadać z niemcami austrią czechami włochami Francją aby to dowieść do ich portów to macie port w gdansku jełopy. Z naszego portu może to być zabrane do afryki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane