Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Jak by nie patrzec to ten de**l ma sporo racji w tym ze ukraina tonie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To bardzo niedobrze. Masz ruskich na granicy, cieszysz sie? Rozbior proponowales: i jeszcze Ukraincow wewnatrz. Super. Pewnie jak ruskich mocniej gospodarczo nie przycisnac, to im w koncu dadza rade, ale to zaden powod do radosci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyvtak czy tak ruskie bede mieli z polowe ukrainy bo komik bedzie musial w koncu ruskim uledz. Maja bron i amunicje ale nie maja zasobów ludzkich i dlatego predzej czy pozniej przegraja i dobrze o tym wiesz. Problem bedzie tylko taki ze po przegranej i podpisaniu kapitulacji ukraina bedzie jeszcze...
Czyvtak czy tak ruskie bede mieli z polowe ukrainy bo komik bedzie musial w koncu ruskim uledz. Maja bron i amunicje ale nie maja zasobów ludzkich i dlatego predzej czy pozniej przegraja i dobrze o tym wiesz. Problem bedzie tylko taki ze po przegranej i podpisaniu kapitulacji ukraina bedzie jeszcze bardziej roszczeniowa i jeszcze wiekszym bedzie problemem dla reszty Europy niz jest teraz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale mniejszym, niz rozochocony ruski. I wciaz bufor. Pozycji pierwszego zebraka zal? Ze zasoby ludkie sie predzej wyczerpia, to fakt, ale ruscy coraz cieniej z bronia z kolei stoja,a i checi do walki nie ma. Sytuacja jest patowa, i przypomina okopy 1ws, duze ofensywy juz nie sa mozliwe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane