Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dudu!!!! Obraziłeś swoją tandetna wypowiedzią , zgodna co prawda z twoim intelektem , ale jednak ta bardziej inteligentna czesc Polaków , dla których jesteś tylko facetem bez jaj pełniącym przez przypadek( albo i nie przez przypadek) funkcje prezydenta tego ci nie zapomni!!!!!!😤😤...
Dudu!!!! Obraziłeś swoją tandetna wypowiedzią , zgodna co prawda z twoim intelektem , ale jednak ta bardziej inteligentna czesc Polaków , dla których jesteś tylko facetem bez jaj pełniącym przez przypadek( albo i nie przez przypadek) funkcje prezydenta tego ci nie zapomni!!!!!!😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w sumie, gdyby mnie wyzywał ktoś wartościowy to mogłoby mnie to przygnębić. A takie coś? Gdybym od czegoś takiego usłyszał komplement to pewnie bym wstydził się na ulicy pokazać. Zawsze to jednak lepiej byc świnią niż usankcjonowanym de**lem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane