Reklama
Jeszcze trzeba dodać, że są sympatyczne i o wiele ładniejsze od The Billi.

Jeszcze trzeba dodać, że są sympatyczne i o wiele ładniejsze od The Billi.

przez FED0RA — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
T
2 lata temu

Św***a zawszę pozostanie świnią i kolaborantem.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Dokładnie tak. Najlepszym przykładem są wyborcy PiS. Za gó*****e 500+ albo jeszcze bardziej gównianą 13-tą emeryturkę kolaborują z pisowskimi złodziejami i degeneratami.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
2 lata temu

nie zawsze tylko do najbliższej spowiedzi świntej a właściwie rozgrzeszenia

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Lepiej być świnią niż PiSowcem, bo św***a jest pożyteczna! Nie obrażajcie ś**ń porównywaniem ich do PiSowców! Nie obrażajcie psów porównywaniem ich do PiSlicjantów!

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
2 lata temu

I tak po wyrecytowaniu ich osiągnięć zaczynam mieć wątpliwości czy to oni czy my jesteśmy de**lami?

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
2 lata temu

Dodalbym jeszcze: swinie nie siedza w kinie.....

0

Zglos komentarz

Reklama