Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkich ? Techników, operatorów, montażystów, ochroniarzy i sprzątaczki zostawiłbym. Reszta, na Białoruś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty jesteś naprawdę niepełnosprawny umysłowo, albo nie pamiętasz, co było z TVP za rządów PO, telewizja publiczna zawsze była polityczna, człowieku ogarnij się, i nie wstawiaj takich bzdur chyba, że ci za to płacą, pewnie patafiany od rudego pajaca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tommaszmarek - Proponuję Ci rozpędzić się i walnąć pustą pałą w mur. Jak Ty nie widzisz różnicy, to znaczy że nie masz mózgu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bocianroman, tak dla porównania, bo nikt nie czuje za bardzo ile to jest: WOŚP przez 30lat zebrała 1,76 mld pln, a jej sprzęt i efekty pracy (np. programu przesiewowych badań słuchu) widać w każdym szpitalu w Polsce. TVP za PiSu dostaje 2,7 mld rocznie + abonament, a serwuje tylko tępą propagandę, k...
bocianroman, tak dla porównania, bo nikt nie czuje za bardzo ile to jest: WOŚP przez 30lat zebrała 1,76 mld pln, a jej sprzęt i efekty pracy (np. programu przesiewowych badań słuchu) widać w każdym szpitalu w Polsce. TVP za PiSu dostaje 2,7 mld rocznie + abonament, a serwuje tylko tępą propagandę, kiepskie seriale i powtórki starych filmów. Jest to kasa wywalona w błoto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każda władza chce mieć TV po swojej stronie bo pieniadze płyną z budżetu - same składki nie wystarczą. To jest problem ocierający się o zapis w konstytucji. Ale obecni rządący z konstytucji zrobili prostytutkę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i co dalej, teraz ku... my?! Mordę niech sklei ta krzywa presstytutka, jak wszystkich to wszystkich, łącznie z nią i jej koleżkami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
od sprzątaczki po gościa co im koks załatwiał. POPIERAM w 100 % PS. słyszał ktoś co się dzieje u Jakimowicza?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyrzuciła to chyba swój mózg z głowy. No ale na szczęście PIS nie przegra.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane