Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ja nie mam na kogo głosować. Dlatego zagłosuje na PO. Abym za kolejne lata mógł głosować na partie o moich poglądach politycznych gdy taka powstanie albo gdy sam założę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie podniecaj sie fedora. Nie wchodzi sie do wody. w ktorej sie topiles.PO PiS... Te same twarze od 30 lat. Pamietam lata 90. Pamietam partie i politykow zmieniajacych poglady. aby zostac przy korycie. To sa wciaz ci sami ludzie. Twardy beton. Jakas nowa sila go nie rozbije drewnianym mlotkiem. Kazd...
Nie podniecaj sie fedora. Nie wchodzi sie do wody. w ktorej sie topiles.PO PiS... Te same twarze od 30 lat. Pamietam lata 90. Pamietam partie i politykow zmieniajacych poglady. aby zostac przy korycie. To sa wciaz ci sami ludzie. Twardy beton. Jakas nowa sila go nie rozbije drewnianym mlotkiem. Kazda nowa partia zostaje wchlonieta przez jednych. albo drugich. Nie ludz sie. Wygra KO to nikt z PiS nie pojdzie siedziec. Kloca sie pod publike. Potem z jednej butelki pija i te same k.rwy bzykaja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tak od trzydziestu lat. Ci sami ludzie, ta sama opcja, a żeby się różnić to "aborcja", "zboczeńcy", retoryka antyunijna na pokaz. Obecnie wzbogacona imigrantami. I tym razem znów wypali. Niestety.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie będą i wygra niestety... nie mają z kim przegrać a po to to samo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisdzielce nie muszactego robic bo opozycja podzielona wiec i glosy beda podzielone. A pisdzielce ida pod jedna flaga i tu jest roznica
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podpowiem, więcej gwiazdkujcie i zielonych granic twórzcie, a na wybory pójdą niezdecydowani by przegonić czerwoną swołocz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane