Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Tak samo gadalo peło jak było u władzy. Na razie nikt nie poszedł siedzieć i tak samo będzie teraz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@stasiu - Tylko modlitwa Ci pomoze, bo na glupote trolli PiSu, nie ma lekarstwa...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko że do tej pory żaden rząd tak nie kradł!!! I nigdy ludzie na wiecach tak się nie domagali ukarania złodziei jak teraz. Tym razem pisiorom się nie upiecze. Pójdą siedzieć 👏👏👏👏
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
De**l, gdzieś Ty był podczas "prywatyzacji"? Największy skok na Polskę od czasu ludzkości. Kulczyki I inne lachudry zwane biznesmenami roku. I twój ryży guru brał czynny udział w tym procederze. Dawał za darmo kulczykowi A ten mu odpalal działkę pod stołem. Obudź się jebaku albo idź do dąbrowy górni...
De**l, gdzieś Ty był podczas "prywatyzacji"? Największy skok na Polskę od czasu ludzkości. Kulczyki I inne lachudry zwane biznesmenami roku. I twój ryży guru brał czynny udział w tym procederze. Dawał za darmo kulczykowi A ten mu odpalal działkę pod stołem. Obudź się jebaku albo idź do dąbrowy górniczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane