Reklama
To by tłumaczyło czemu chwalił się poparciem PIS  dla Niemki na stanowisko szefowej KE

To by tłumaczyło czemu chwalił się poparciem PIS dla Niemki na stanowisko szefowej KE

przez FED0RA — 2 lata temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
T
2 lata temu

Rudy pajac był zarejestrowany pod pseudo Oskar i widnieje jego nazwisko i imię, o tym nie wspomniałeś.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

tommaszmarek - Przepraszam, rudy był zwerbowany przez Stasi? To Stasi działało w Polsce? Czy masz na myśli prawcko-katolickie bujdy na resorach wymyślone przez pokurcza Jacka Kurskiego, na rozkaz towarzysza Kaczyńskiego? Nasz jakieś nowe dowody, to prześlij do IPN, a najlepiej do SS pana zero. O ile...

tommaszmarek - Przepraszam, rudy był zwerbowany przez Stasi? To Stasi działało w Polsce? Czy masz na myśli prawcko-katolickie bujdy na resorach wymyślone przez pokurcza Jacka Kurskiego, na rozkaz towarzysza Kaczyńskiego? Nasz jakieś nowe dowody, to prześlij do IPN, a najlepiej do SS pana zero. O ile mi wiadomo Tusk jest najlepiej z inwigilowaną osobą prze prawacko-bolszewico-faszystowsko-katolickie służby pisu. I katolickie pa**hy, nic na niego nie mają!

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

Nawet do głębi pisowski Sławomir Cenckiewicz pisał na twitterze.: "Tusk nigdy nie był TW, ani agentem Stasi o ps. Oskar, to fejki w gruncie rzeczy mu służące :)"

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

To że jesteś p**Sowskim de**lem to powszechnie wiadomo. Z każdym swoim wynurzeniem potwierdzasz ten fakt.

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

Stasi działało w całej europie wschodniej i pewnie dalej na zachodzie, w USA ta samo jak KGB a teczki są u Niemca i nie ubliżaj katolikom, bo wiara niema tu znaczenia, wiem, że wy obrażacie każdego, kto jest innego zdania jak wy.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Nie dość , ze kłamczuch to jeszcze tajny agent byłej STASI- a swoją droga , ciekawe dla czyich służb pracuje teraz??????😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Na szczęście o tych ściśle tajnych dokumentach Stasi dowiedzieliśmy się na wiocha od naczelnego propagandysty... ;-)))

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jedno trzeba uwzględnić, chyba się na nim przekonali, że im bajki wciska. Pytanie, po co go trzymali?

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Walczył od środka z komuną jak prokurator piotrowicz

0

Zglos komentarz

Reklama