Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie tylko wymiar sprawiedliwości. Wolne media również. Zrobili co mogli, żeby podporządkować sobie sądownictwo, na szczęście się nie udało. Zrobili co mogli, żeby podporządkować sobie jak największą ilość mediów, a jak się nie uda, to je zlikwidować, udało się częściowo. Z TK, zrobili cyrk. A, wieci...
Nie tylko wymiar sprawiedliwości. Wolne media również. Zrobili co mogli, żeby podporządkować sobie sądownictwo, na szczęście się nie udało. Zrobili co mogli, żeby podporządkować sobie jak największą ilość mediów, a jak się nie uda, to je zlikwidować, udało się częściowo. Z TK, zrobili cyrk. A, wiecie pisiaki, że Putin niegdyś zrobił dokładnie to samo ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane