Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Gdybym miał żonę, która ot tak przypadkiem zarobiła 120 baniek, to sprawdziłbym czy aby konta na OnlyFans nie ma i kurewstwem luksusowym się nie zajmuje jako burdelmama.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Łowca! Nawet gdyby harowała przez 24 h/dobę to by nie dała rady zarobic takiej kasy...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No przeciez po to został w Polsce . Mając przeogromna władze i bez bata nad głowa mógł robić takie wały - no i robił !! ! W Unii by się nie odważył bo już by dawno siedział!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
120 milionami to obróciła jego żona na obrocie nieruchomościami :) Sam majątek jest na pewno większy :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Wy ludzie nie potraficie myśleć? Jego żona obróciła 120 mln zł, co nie oznacza, że tyle mają czy zarobili. Jak kupię ziemniaki za 90zł i sprzedam za 100zł to obróciłem 100zł, a zarobiłem jedynie 10zł. Jak powtórzę tą operację 10 razy to obróciłem 1000zł, ale posiadam tylko 190zł. Nie bronię kłam...
Czy Wy ludzie nie potraficie myśleć? Jego żona obróciła 120 mln zł, co nie oznacza, że tyle mają czy zarobili. Jak kupię ziemniaki za 90zł i sprzedam za 100zł to obróciłem 100zł, a zarobiłem jedynie 10zł. Jak powtórzę tą operację 10 razy to obróciłem 1000zł, ale posiadam tylko 190zł. Nie bronię kłamczucha, jednak nie trawię jak ktoś plecie bzdury aby się samo dowartościować, że kogoś pojechał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane