Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Nie pisz głupot Wałęsa był tylko jednym z wielu, to nie Wałęsa wygrał a ludzie, nie, którzy przypłacili to życiem i zdrowiem wiec nie pisz głupot, trzeba podziękować osobą, którym walczyli o wolność a nie tylko samemu Wałęsie, a teraz znalazł się człowiek, który chce oddać nas pod dyktat Niemiec.
Nie pisz głupot Wałęsa był tylko jednym z wielu, to nie Wałęsa wygrał a ludzie, nie, którzy przypłacili to życiem i zdrowiem wiec nie pisz głupot, trzeba podziękować osobą, którym walczyli o wolność a nie tylko samemu Wałęsie, a teraz znalazł się człowiek, który chce oddać nas pod dyktat Niemiec.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty pewnie wolisz na Bialorus z Kaczynskim...jak najdalej od Europejskiej cywilizacji!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takie slowa z ust czlowieka ktory robi co moze aby zamknac swojego przeciwnika politycznego to zaszczyt:P Wolnosc za bidena ma sie tak dobrze ze az FBI sciga rodzicow ktorzy maja czelność protestować w szkołach, ludzie którzy nawet nie brali udzialu w "ataku na Kapitol" dostaja wieloletnie wyroki,...
Takie slowa z ust czlowieka ktory robi co moze aby zamknac swojego przeciwnika politycznego to zaszczyt:P Wolnosc za bidena ma sie tak dobrze ze az FBI sciga rodzicow ktorzy maja czelność protestować w szkołach, ludzie którzy nawet nie brali udzialu w "ataku na Kapitol" dostaja wieloletnie wyroki, a wtym samym czasie NY wypłaca odszkodowania tym co zdemolowali miasto podczas "summer of love":).Przestępcy maja coraz wicej praw, a politycy bidena robia co moga zeby zabrac broń ludziom No normalnie wzor dla innych demokracji:P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane