Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie, że nie potrafią, oni z tej racji dostają szmal. Przecież jeżdżą niemieckimi autami (np. Škoda na platformie VW), ubierają się w ciuchy BOSSa itd. itp.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie jest niemiecki mikrofon! Zostało zapłacone, więc należy do właściciela.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli Niemiec mi nie pasuje nic niemieckiego nie kupuje 😃nie używam.itd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Twoje rozumowanie rozwala obiekty. Jeśli Polak kupi np. Vectrę to znaczy że Opel jest polskim samochodem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@sla666yer Jeśli należy do Polaka, prawdopodobnie ma polskie balchy, jest zarejestrowany w Polsce, to tak. Ta konkretna Vectra jest polskim samochodem. Nie wnikaj, chodziło mi o grę słów. Jak nie zrozumiałeś to już nie zrozumiesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Telefunnkena? (Alternatywy 4) :) Kto szczuje na unie? i ma w tym interes? Ludzie u władzy którym przeszkadzają anty dyktatorskie prawa UE i nie mogą zrobić z kraju swojego prywatnego poletka i w ryj jeb...i ruscy szpiedzy którzy chcą Europy podzielonej i skłóconej co robi PiS i konfederacja? wiem...
Telefunnkena? (Alternatywy 4) :) Kto szczuje na unie? i ma w tym interes? Ludzie u władzy którym przeszkadzają anty dyktatorskie prawa UE i nie mogą zrobić z kraju swojego prywatnego poletka i w ryj jeb...i ruscy szpiedzy którzy chcą Europy podzielonej i skłóconej co robi PiS i konfederacja? wiem ze to za skomplikowany kazus umysłowy dla ich elektoratu ale zwracam się to neutralnych i bezstronnych by pomyśleli 3 sekundy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane