Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zebys czasem sie nie zdziwil po 15
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
C**lanka idz sie lec yc ze swojej mani bo to juz męczące jest.. Edek po czesci mozesz miec racje a po czesci sondaże przed wyborami to czysty obiektywizm wiec taka spekulacja jest malo trafna. Wystarczy ze Pisowcy straszą ze opozycja zabierze 500 plusy 13 14 sociale i pyk patusy ida glosowac a niest...
C**lanka idz sie lec yc ze swojej mani bo to juz męczące jest.. Edek po czesci mozesz miec racje a po czesci sondaże przed wyborami to czysty obiektywizm wiec taka spekulacja jest malo trafna. Wystarczy ze Pisowcy straszą ze opozycja zabierze 500 plusy 13 14 sociale i pyk patusy ida glosowac a niestety tego od uja w Polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak trzymac!!!!! Niech sraja w gacie👍👍👍👍👍👍👍🤔
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nissalanka - dałeś na mszę pono w intencji lewicy? nie boli że to potomstwo Bieruta i Gomułki ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane