Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Pogoncie rolnicy parszywców z pisu niech wypierd….. tam gdzie ich miejsce czyli do pierdla i obozów pracy , zeby odrobili to co roztrwonili i ukradli!!!!!!👏👏👏👏👏👏🤘🤘🤘🤘🤘👍👍👍👍...
Pogoncie rolnicy parszywców z pisu niech wypierd….. tam gdzie ich miejsce czyli do pierdla i obozów pracy , zeby odrobili to co roztrwonili i ukradli!!!!!!👏👏👏👏👏👏🤘🤘🤘🤘🤘👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
omijajcie świętokrzyskie bo tu rządzą Yarubasy , pierwszy już się dorobił więc startuje drugi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dwa małe konusy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hahaha co ty ćpasz? pamiuętasz co kołodziejczak mówił o po i donku? to taka sama sprzedajna szmata jak ty bez honoru zasad i kręgosłupa a wieś no niego nie zagłosuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolodziejczyk to taki kukiz. Mowil o tusku i KO ze to klamcy i on nigdy nie wejdzie w koalicje z KO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale PiSowi nie udalo sie kupic Kolodziejczaka, jak Kukiza...mimo ze probowali!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale kupil go rudy wiec zadna rewelacja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jezeli trolle PiSu szczuja na Kolodziejczaka...to znaczy ze sie go boja! Przeciez sami w PiSie chcieli go "kupic"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane