Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Komuna bis!!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Metody jak u Putina

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Putin jest skuteczniejszy. Zlikwidował wolne media. Pisiaki też chciały, ale nie wyszło. Swoją drogą, spora część mieszkańców Bogatyni, jest zwykle na tak dużej amfetaminowej bombie, że im wszystko jedno, czy prąd jest, czy go nie ma.

0

Zglos komentarz

Reklama