Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3oj oj kacyński , poczytaj trochę wiochę , zwróć się do nisina/caleanki niech ci uświadomią że była już taka władza co jeszcze więcej ukradła Polsce i Narodowi ... była , była i to 45 lat rządziła , patriotów biła i Naród gnębiła aż Polacy , prawdziwi Polacy nastali i pokazali jaki to mądry Naród jak...
oj oj kacyński , poczytaj trochę wiochę , zwróć się do nisina/caleanki niech ci uświadomią że była już taka władza co jeszcze więcej ukradła Polsce i Narodowi ... była , była i to 45 lat rządziła , patriotów biła i Naród gnębiła aż Polacy , prawdziwi Polacy nastali i pokazali jaki to mądry Naród jak potrafi się rzadzić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oj oj kacyński , poczytaj trochę wiochę , zwróć się do nisina/caleanki niech ci uświadomią że była już taka władza co jeszcze więcej ukradła Polsce i Narodowi ... była , była i to 45 lat rządziła , patriotów biła i Naród gnębiła aż Polacy , prawdziwi Polacy nastali i pokazali jaki to mądry Naród jak...
oj oj kacyński , poczytaj trochę wiochę , zwróć się do nisina/caleanki niech ci uświadomią że była już taka władza co jeszcze więcej ukradła Polsce i Narodowi ... była , była i to 45 lat rządziła , patriotów biła i Naród gnębiła aż Polacy , prawdziwi Polacy nastali i pokazali jaki to mądry Naród jak potrafi się rzadzić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Większym wstydem jest chodzenie do kościoła i przyjmowanie sakramentów od zboczeńców. Mimo to ludziska chodzą. Ten typ, tak ma. Dla spełnienia rytuału, nie odmówią rozsmarowania na własnej twarzy kału.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane