Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Mr zero i ekipa kradnie lasy???? No takie kryształki z Kowalskim i doktoremJakim ??? Na czele??? Mafia będzie siedziec????😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ponoć zero będzie na debacie. Po wyjściu z debaty będzie z niego mniej niż zero.

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

Zajrzał im strach do d**y że pisiory przegrają to teraz próbują się wybielić.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Kurde, chylę czoło .. Ci goście mają naprawdę cojones.

0

Zglos komentarz

A
Agresor25 😏 Szyderca
2 lata temu

teraz? po 8 latach im się przypomniało?! niech spoerd*****!

0

Zglos komentarz

Reklama