Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Debata wyborcza w TVP pokazała nie tylko wyjątkowo słabe wystąpienie Morawieckiego. Przede wszystkim Polacy zobaczyli że… PiS się już kończy. „Największym przegranym debaty jest nieobecny”
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Mateusz Morawiecki popełnił krytyczny błąd w czasie debaty w TVP. Przyznał się do zarobienia co najmniej kilkudziesięciu milionów złotych na nieruchomościach. “Zarobiłem wielkie pieniądze” potwierdził słowa Donalda Tuska i tym samym przyznał mu rację.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tusk ma doskonałych doradców od występowania w tv. Szkoda tylko, że z daleka zalatuje od nich bawarskin piwem albo francuską żabą. O steku zza oceanu nie wspomnę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski ma doradcow z czasow PRL i Putina! Zalatuje od nich onucami!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz syndrom Sztokholmski?! Tusk już swoje pokazał, farbowany lis nadal będzie lisem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane