Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Precz ty pierd…. Szkodniki z tego kraju !!!! Ty robalu nędzny , pijawko wstrętna !!!!! Zniszczyłeś ten kraj i skłóciliście naród !!!ty moskiewski agencie!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedy z wściekłości chcesz rozszarpać Mateusza po nieudanej debacie ale masz pod ręką tylko wieniec.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frust...
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki. Byl osiedlowym popychadlem za intryganctwo. Ich ulubionym zajeciem bylo szczucie na siebie dzieci z podworka. Potem z okna patrzyli, jak sie bija. Do czasu, bo potem bily ich...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane