Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
te giertych, a po tym moze zemdleli?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak widze to cos. to przypomina mi sie mundurek szkolny mojej corki i rydzykowa LPR. Romus powinien sobie odpuscic. Wy..bali go z koalicji dawno temu. On sie wciaz msci. Rydzyka po rekach calowal. a liga polskich rodzin i jej mlodziezowka zwana mlodzieza wszechpolska uznawana byla za mocno nacjonali...
Jak widze to cos. to przypomina mi sie mundurek szkolny mojej corki i rydzykowa LPR. Romus powinien sobie odpuscic. Wy..bali go z koalicji dawno temu. On sie wciaz msci. Rydzyka po rekach calowal. a liga polskich rodzin i jej mlodziezowka zwana mlodzieza wszechpolska uznawana byla za mocno nacjonalistyczna organizacje. Totez ten czlowiek powinien ze sceny zejsc. Juz o tatusiu pana G nie wspomne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane