Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Oczywiście, że tak będzie. Dlatego trzeba głosować na Konfederację. Bo PIS, PO, Lewica i Trzecia Droga (PSL) = BANDA CZWORGA, niczym się nie różnią w ważnych kwestiach. Przy czym kwestię tyłka i nieśmiertelnej "aborcji" rozgrywanych od 30 lat nie da się przy obecnych problemach Państwa Polskieg...
Oczywiście, że tak będzie. Dlatego trzeba głosować na Konfederację. Bo PIS, PO, Lewica i Trzecia Droga (PSL) = BANDA CZWORGA, niczym się nie różnią w ważnych kwestiach. Przy czym kwestię tyłka i nieśmiertelnej "aborcji" rozgrywanych od 30 lat nie da się przy obecnych problemach Państwa Polskiego uznać za ważną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętajcie PIS=PO JEDNO ZŁO Zagłosuje tylko na taką partię która wprowadzi przymus odpowiedzialności cywilnej, karnej oraz majątkowej wszystkich funkcjonariuszy publicznych, poprzez likwidację instytucji immunitetów parlamentarnych,sędziowskich, prokuratorskich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane