Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby kampanią wyborczą PiS sterowali wrogowie tej partii, nie można by chyba wyobrazić sobie gorszego efektu niż to co widzimy teraz. Sztab Kaczyńskiego zachowuje się jak osoby nie mające pomysłu, planu ani wyobraźni. To co robią jest tak głupie i śmieszne, że trudno to nawet nazwać kampanią. To ja...
Gdyby kampanią wyborczą PiS sterowali wrogowie tej partii, nie można by chyba wyobrazić sobie gorszego efektu niż to co widzimy teraz. Sztab Kaczyńskiego zachowuje się jak osoby nie mające pomysłu, planu ani wyobraźni. To co robią jest tak głupie i śmieszne, że trudno to nawet nazwać kampanią. To jakaś parodia, pastisz, tragikomedia. PiS jest na prostej drodze do klęski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak tam tymek? Dalej ruc*a parafianki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty już babsztylu nie mów co inni mają robić. Nadal kłamiesz w sprawie wypadku - do dzisiaj kierowca z seicento ma kłopoty...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ile będą mieli do zwrotu kasy oborowa z mężem???????😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejne 4 lata tym prawakom wystarczy aby zrobić dyktaturę jak na białorusi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane