Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Koniec szmaciarzy jest bliski….. brawo kobitki!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taaaa... Większość w kościelnych ławkach stanowią kobiety. W PiSie mega odklejeńcy to kobiety. O Kai Płodek już nie wspomnę. Z mord PiSlamskich samców co prawda wydobywa się fanatyczny bełkot, ale z oczu tępych aż bije cynizmem. Natomiast PiSlamki są naturalnie fanatyczne, niczym kura-torka Nowak. J...
Taaaa... Większość w kościelnych ławkach stanowią kobiety. W PiSie mega odklejeńcy to kobiety. O Kai Płodek już nie wspomnę. Z mord PiSlamskich samców co prawda wydobywa się fanatyczny bełkot, ale z oczu tępych aż bije cynizmem. Natomiast PiSlamki są naturalnie fanatyczne, niczym kura-torka Nowak. Jak zwykle więc, PiS będzie miało większościowe poparcie kobiet.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane