Reklama
Nie śpij bo ktoś nas przegłosuje!!!   Po wypowiedziach tych pisowskich polityków

Nie śpij bo ktoś nas przegłosuje!!! Po wypowiedziach tych pisowskich polityków

przez FED0RA — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Koniec szmaciarzy jest bliski….. brawo kobitki!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
2 lata temu

Taaaa... Większość w kościelnych ławkach stanowią kobiety. W PiSie mega odklejeńcy to kobiety. O Kai Płodek już nie wspomnę. Z mord PiSlamskich samców co prawda wydobywa się fanatyczny bełkot, ale z oczu tępych aż bije cynizmem. Natomiast PiSlamki są naturalnie fanatyczne, niczym kura-torka Nowak. J...

Taaaa... Większość w kościelnych ławkach stanowią kobiety. W PiSie mega odklejeńcy to kobiety. O Kai Płodek już nie wspomnę. Z mord PiSlamskich samców co prawda wydobywa się fanatyczny bełkot, ale z oczu tępych aż bije cynizmem. Natomiast PiSlamki są naturalnie fanatyczne, niczym kura-torka Nowak. Jak zwykle więc, PiS będzie miało większościowe poparcie kobiet.

0

Zglos komentarz

Reklama