Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5To Monika tez będzie siedziec???? Co za rodzina złodziejska…….😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I zaoszczędziła. Straty to jedynie 75 000,00zł miesięcznie. Gdyby postawiono wiatraki, przy katolicko-ruskiej logistyce Moradzieckiego straty byłyby na poziomie 1 Sasina/miesiąc!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Się nie dziwię że pisowcy mówią że nie ma bezrobocia jak wszystkie lenie z pisowskich rodzin siedzą w spółkach skarbu państwa za taką kasiorę..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co prawda od roku tam nie pracuje, ale to tylko drobna nieścisłość. nie zachowujcie się jak pis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no popatrz to oszczędzili nam wydatków niemcy wybudowali i teraz muszą rozbierać i utylizować bo węgiel pod nimi znaleźli... żałosna jest ta pseudoeko polityka niemiec... oczywiście powinna siedzieć jak zarząd elektrowni jądrowej z czasów po
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane