Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wielka porażka Kaczyńskiego. Potężna frekwencja ludzi mających dość PiS spowodowała, że przegrał wybory. Nic mu nie pomoże, bowiem wszelkie kombinacje przy wynikach spowodują, że ludzie wyjdą na ulice. Ostatni wyborca oddał w Polsce głos przed godziną czwartą rano we Wrocławiu – takie były kol...
Wielka porażka Kaczyńskiego. Potężna frekwencja ludzi mających dość PiS spowodowała, że przegrał wybory. Nic mu nie pomoże, bowiem wszelkie kombinacje przy wynikach spowodują, że ludzie wyjdą na ulice. Ostatni wyborca oddał w Polsce głos przed godziną czwartą rano we Wrocławiu – takie były kolejki. Jak powiedział dziennikarzom, zagłosował przeciwko PiS. Nie wziął też karty referendum.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy takiej nierownosci przedwyborczej 70 to bylby sukces. Tymczasem stracili wladze, i nie cyferki sie licza, a skutek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane