Reklama
Po 8 latach podłości 7.5mln to jest tylko? (7.5mln ciemnoty)

Po 8 latach podłości 7.5mln to jest tylko? (7.5mln ciemnoty)

przez kacynski — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

PiS to mistrzowie w swoim fachu. Nikt nie nakradł więcej. Teraz ukradną to co zostało, a jak Tusk przejmie stery - powiedzą, że wina Tuska.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Tyle miliardów na k.rwizje prawaki wydali z moich podatków i tak mało chamów i ciemniaków zrobili?

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
2 lata temu

A załważyliście że na jedynce w wiadomościach od wczoraj zero szczucia na Tuska i już go nie pokazują z Putinem

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

I to jest najbardziej obrzydliwe w tych k.u.r.w.ach. ze strachu przed utratą apanaży zaczną za parę dni wychwalać Tuska. Rzygać się chce na takich

0

Zglos komentarz

Reklama