Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Miałem taki interesujący sen: katedra, całkiem pusta, i biskup odprawiający mszę. Sam dla siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
elkrakerso, po co? przecież kasy z tego nie będzie, samooceny mu to nie podbije, bo nikt go po rękach całował nie będzie... a skoro przeciętny biskup przymyka oczy na pe****lię, pijaństwo, przestępstwa i imprezki takie jak w dąbrowie górniczej, to panbook też się dla niego nie liczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ab, zwróciłeś uwagę na niewłaściwą część katedry. To nie biskup jest tutaj kwintesencją tego obrazu. Dobra, wiem, w naszym kraju to nierealne, ale przyśnić się zawsze może.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widzisz, dla mnie "puste kościoły" to coś co może się wydarzyć jeszcze za mojego życia (biorąc za przykład Irlandię), ale biszkopt modlący się do panbooka, a nie do pieniędzy i władzy... jakoś mi się nie wydaje :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościół ideologii katolickiej, był zawsze za swoim, czyli watykańskim interesem. Wielokrotnie udowodnił, że losy Polaków i Polski ma gdzieś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie było stulecia, w którym by te watykańskie qrwy nie zdradziły Polski i Polaków. Pewnie dlatego starają się wszczepić w podświadomość swoich zombiaków istnienie przebaczenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościół zwykle o swoich winach mówi po 300 tatach (a i tak bez skruchyiżalu)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościół nie tylko nie zapłaci, ale wyszarpie kolejne miliardy, bo do władzy dorwali się trzej ministranci - Tusk, Kosiniak i Hołownia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane