Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Tutaj bym się nie zgodził. Wyborcy pisu głosują na pis nie daltego aby polepszyć swoją sytuację,ale by innym było tak samo źle jak im. To zawzięty elektorat,który wszystkich inny chce sprowadzić do swojego poziomu,jak za stalinowskiej komuny "wszyscy maja mieć po równo,czyli gó**o" Widzieliście tego...
Tutaj bym się nie zgodził. Wyborcy pisu głosują na pis nie daltego aby polepszyć swoją sytuację,ale by innym było tak samo źle jak im. To zawzięty elektorat,który wszystkich inny chce sprowadzić do swojego poziomu,jak za stalinowskiej komuny "wszyscy maja mieć po równo,czyli gó**o" Widzieliście tego babsztyla pisowskiego z piana na gębie? To jest własnie prawdziwe oblicze pisowskiego wyborcy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To zalezy od decyzji wygranych. Kiedys Tusk rzadzil. I przegral 2 kadencje. Teraz moze byc podobnie. Kilka parti o roznych sprzecznych pomyslach utworzy nowy rzad. Ci. ktorzy nie glosowali na PO i na PiS moga byc zawiedzeni. Dlaczego? ? Dlatego. ze ich wybrancy wejda w koalicje i przyjma program tyc...
To zalezy od decyzji wygranych. Kiedys Tusk rzadzil. I przegral 2 kadencje. Teraz moze byc podobnie. Kilka parti o roznych sprzecznych pomyslach utworzy nowy rzad. Ci. ktorzy nie glosowali na PO i na PiS moga byc zawiedzeni. Dlaczego? ? Dlatego. ze ich wybrancy wejda w koalicje i przyjma program tych parti. na ktorych nie glosowali.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo nie wrócą. Większość ichniego elektoratu nie dożyje przyszłych wyborów. A o młodzież nie zadbali. Na pochybel
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do 15 listopada jest jeszcze dużo czasu, więc może się okazać że Kaczor coś wymyśli coś np. stan wyjątkowy. cytat Kaczora "władzy nie odda"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nie pójdzie siedzieć. Mogę się z każdym chętnym założyć o litra Finlandii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za 4 lata, Kaczor będzie miał... 78 lat!!! Przy jego trybie życia, obstawiam, że może urodziny świętować na cmentarzu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane