Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zacznijcie o kulczykow jak im ryży pod stołem oddawał za grosze spółki skarbu państwa a później się dzielili na boku. Wszystkie umowy, skąd mieli kasę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mow tak do ojca swego wszarzu. Widać twoj tatuś ormowcem był.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mogę wtrącić? Ten Pan - Pan Jan Piński, autor powyższej myśli ..hmm jakby to opisać?...wiem- Ten patriota i cholernie inteligentny człowiek jest wart dużo , ale to dużo więcej, niż cała wasza pisowska słocz symetryzstów i prestytutek . Ja na waszym miejscu szukałbym problemu na samym początku swego...
Mogę wtrącić? Ten Pan - Pan Jan Piński, autor powyższej myśli ..hmm jakby to opisać?...wiem- Ten patriota i cholernie inteligentny człowiek jest wart dużo , ale to dużo więcej, niż cała wasza pisowska słocz symetryzstów i prestytutek . Ja na waszym miejscu szukałbym problemu na samym początku swego parszywego , unurzanego w błocie, nic nie wartego i znaczącego życia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane