Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
Kacisko666 🌟 Padawan
2 lata temu

Konfederosja ma w tym interes, gdy PiS przestanie istnieć zgarnie cały jego zacofany elektorat!

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Dokładnie tak. I niech zgarnia. Pisowcy do pierdla i na śmietnik historii.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki

Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

pisin trolu szukaj roboty

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
2 lata temu

A najlepsza to ta nazwa partii prawo i sprawiedliwość jakim trzeba być hipokrytą żeby narobić tyle przekrętów i tak nazwać partię

0

Zglos komentarz

Reklama