Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Konfederosja ma w tym interes, gdy PiS przestanie istnieć zgarnie cały jego zacofany elektorat!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie tak. I niech zgarnia. Pisowcy do pierdla i na śmietnik historii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pisin trolu szukaj roboty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A najlepsza to ta nazwa partii prawo i sprawiedliwość jakim trzeba być hipokrytą żeby narobić tyle przekrętów i tak nazwać partię
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane