Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Łukaszu!!!! Nie bierz tej kasy bo się do końca życia nie wypłacisz!!!! Pamiętasz jeszcze masz te 200 baniek + odsetki do zwrotu - naprawdę , uwierz!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Przypadkiem niech do Albani nie wyjeżdża.

0

Zglos komentarz

Reklama