Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Jeszcze raz. Problemem nie jest dokumentacja, ale samo wypłacanie pieniędzy ludziom za nic, co cofa nas do socjalizmu PRLu. Choć nawet wtedy nie było takiej ilości dopłat do wszystkiego. NIE WOLNO zabierać jednym w podatkach pod groźbą kary śmierci (którą dla jaj zniesiono oficjalnie), aby rozdaw...
Jeszcze raz. Problemem nie jest dokumentacja, ale samo wypłacanie pieniędzy ludziom za nic, co cofa nas do socjalizmu PRLu. Choć nawet wtedy nie było takiej ilości dopłat do wszystkiego. NIE WOLNO zabierać jednym w podatkach pod groźbą kary śmierci (którą dla jaj zniesiono oficjalnie), aby rozdawać i futrować kasą innych. Zwykle zaprzyjaźnionych kolegów kacyka lub króliczka. Problemem są dopłaty i granty, a nie sposób ich dawania. Rozdawanie pieniędzy pod jakimkolwiek pretekstem, prócz bezpośredniej ochrony życia, zdrowia i mienia dużej wartości, to KRADZIEŻ.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane