Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Kto rozliczy? Fedora. Kacynski. Mamamarcina. Celeanka... Nissin... Zalosny. maly internetowy psycholku... Tylko tu istniejesz. Nie zesraj sie. bo twoja mama ma dosc zmieniania ci pampersow.. I zapomnialem w Szwecji mieszkasz i jestes Europejczykiem... Zalosny internetowy kurduplu.. Wyjdz do ludzi.....
Kto rozliczy? Fedora. Kacynski. Mamamarcina. Celeanka... Nissin... Zalosny. maly internetowy psycholku... Tylko tu istniejesz. Nie zesraj sie. bo twoja mama ma dosc zmieniania ci pampersow.. I zapomnialem w Szwecji mieszkasz i jestes Europejczykiem... Zalosny internetowy kurduplu.. Wyjdz do ludzi.. Narzady rodne kobiety ostatnio widziales w chwili swojch narodzin. Wszyscy twierdza. ze jestes dziwakiem. Nikt cie nie lubi. nie masz kolegow... Tylko internet. Cieszysz sie z kazdego komentarza pod swoim memem... Tu jestes kims... Miedzy jednym. a drugim pornusem i waleniem konia wstawiasz kontrowe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kontrowersyjne memy. Nic cie w zyciu nie czeka. Twoj profil psychologiczny jest profilem seryjnych mordercow. Lepszy dla ciebie bylby swit zimowy i sznur i galaz pod ciezarem zgieta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Doktor więziennictwa zapozna się praktycznie z przedmiotem swoich studiów...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane