Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Dodałem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego, że nie różnią się NICZYM od PO, PSL i SLD. To jest jedna partia sprytnie podzielona kwestiami drugorzędnymi obiektywnie, a dotyczącymi światopoglądu i religii. Po prostu pięknie się podzielili lata temu, żeby nie było miejsca na żadną alternatywę. Powiedziała o tym jedna z polityczek (?)...
Dlatego, że nie różnią się NICZYM od PO, PSL i SLD. To jest jedna partia sprytnie podzielona kwestiami drugorzędnymi obiektywnie, a dotyczącymi światopoglądu i religii. Po prostu pięknie się podzielili lata temu, żeby nie było miejsca na żadną alternatywę. Powiedziała o tym jedna z polityczek (?) PO, że jest układ, który nigdy nie dopuści do władzy Konfederacji. A gdyby taka groźba stała się realna, to zawiążą koalicję z PISem. W żadnej istotnej kwestii nie ma różnic między PIS i PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten cały pis jest jedną wielką pomyłką. Ten doktur jaki jest takim id**tą,że nie wiedział za czym głosuje?? To teraz pisowskie ciołki głosowaliście na kr***na czy cwaniaczka,który robi was w wała?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane