Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1skąd ty to c**luch bierzesz? pamiętam jak chwal;iłeś ukrainę że wygrywa że dzielni itd... chociaż czasem sprawdź co wstawiasz poza tym już po wyborach i ci nie zapłacą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a80siwy - Przestali Ci płacić? Obszczany dziad zapomniał o Tobie katolicki biedaku?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a coś na temat baksiu czy jak zwykle hau hau? pancio pogłaszcze da kostke będzie dobrze tacy jak ty potrzebni są każdej władzy... pożyteczni idioci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ojoj, siwy, nie płacz jak pozostawiona po disco polowym ruchaniu panienka z Podkarpacia. PiS się sypie, a takie jak ty i tobie podobne pachołki, publikując tego typu komentarze, tylko ten upadek potęgują. Pomyśl i wydedukuj dlaczego ? Trzon elektoratu PiS to zuchwała armia 65+ (bodajże 63% elektorat...
Ojoj, siwy, nie płacz jak pozostawiona po disco polowym ruchaniu panienka z Podkarpacia. PiS się sypie, a takie jak ty i tobie podobne pachołki, publikując tego typu komentarze, tylko ten upadek potęgują. Pomyśl i wydedukuj dlaczego ? Trzon elektoratu PiS to zuchwała armia 65+ (bodajże 63% elektoratu), która nieubłaganie, każdego dnia wymiera. Nie ma zapasów, żeby braki uzupełnić, po opluliście młodzież. Rzeczywistość pokazała, że głosów zdobyliście o 4 mln mniej, a de facto ludzi wam przeciwnych, jest o wiele więcej. Ale, idźcie tą drogą ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane