Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Każdy pison powinien otrzymać zakaz opuszczania kraju i specjalny dozór policyjny,.😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W grudniu benzyna po 8 złotych. To efekt Obajtka...Daniel Obajtek, który w dużej mierze odpowiada za klęskę PiS w wyborach do parlamentu, powinien odejść ze stanowiska. Nie tylko okłamał Polaków, że sam zrezygnuje, gdy jego partia przegra, ale również okłamał w sprawie cen paliw. Miały one pozostać...
W grudniu benzyna po 8 złotych. To efekt Obajtka...Daniel Obajtek, który w dużej mierze odpowiada za klęskę PiS w wyborach do parlamentu, powinien odejść ze stanowiska. Nie tylko okłamał Polaków, że sam zrezygnuje, gdy jego partia przegra, ale również okłamał w sprawie cen paliw. Miały one pozostać na tym samym poziomie po wyborach (5,99 zł za litr). Obecnie na wielu stacjach dochodzą już do 7 zł za litr. Kaczyński chciał go już wyrzucić – jednak układ Obajtka ma wielu obrońców. W Orlenie pracuje mnóstwo całych pisowskich rodzin, które świetnie zarabiają ale nic nie wnoszą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ależ ty propagande siejesz... kto ich niby wsadzi? po? hahaha już mieli okazję... to jedna banda nikt nic nikomu nie zrobi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taaaa, rozliczonych będzie dokładnie tyle samo, ile było w 2007 i 2015 :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane