Reklama
I oni mają się za patriotów i prawdziwych Polaków? Dość tego!

I oni mają się za patriotów i prawdziwych Polaków? Dość tego!

przez FED0RA — 2 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Katolickim bydlakiem, warchołem, złodziejem, pustakiem, prostakiem i modlącym się prawakiem.

0

Zglos komentarz

Reklama