Reklama
Reklama

Komentarze

8
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ale de**l d**a wsadzi swój ryj w przemówienie noworoczne.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
2 lata temu

Oby.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

niby jakim cudem? to pis nie wszedł do sejmu? nie wiem o czymś?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Ale za to będą święta po germansku. Deutschland Deutschland uber alles. Znowu będzie jude rauss.

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
2 lata temu

Domyślam się w takim razie, że w domu nie ubieracie choinki na święta, bo to tradycja germańska.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Spoko spoko, PIS i PSL koalicja i oPOzycja może sobie s**ć do gardła. elo

0

Zglos komentarz

J
jasek 💩 JP 100%
2 lata temu

Moderator Ty id**to i Ty w to wierzysz że będzie lepiej????od 89 zmieniają się tylko partiami dzbanie

0

Zglos komentarz

J
jasek 💩 JP 100%
2 lata temu

Moderator Ty id**to i Ty w to wierzysz że będzie lepiej????od 89 zmieniają się tylko partiami dzbanie

0

Zglos komentarz

R
2 lata temu

KTORE SWIETA?

0

Zglos komentarz

Reklama