Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zaloze sie o kazda kwote z kimkolwiek ze zaden z pisowcow nie pojdzie siedziec, nie zostanie rozliczony, rudy cwaniak powola pewnie jakes komisje sejmowe czy cos w ten desen z ktorych nic nie wyniknie tylko po to by zmylic i swoim zwyczajem zrobic w .uja patologie ktora uwierzyla w jego bajki o rozl...
Zaloze sie o kazda kwote z kimkolwiek ze zaden z pisowcow nie pojdzie siedziec, nie zostanie rozliczony, rudy cwaniak powola pewnie jakes komisje sejmowe czy cos w ten desen z ktorych nic nie wyniknie tylko po to by zmylic i swoim zwyczajem zrobic w .uja patologie ktora uwierzyla w jego bajki o rozliczaniu politykow PIS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Arch Enemy - łatwo się rzuca takimi obietnicami jak ty. Założyłbym się o każdą kwotę, z kimkolwiek - dawaj, śmiało. Ale nie o kasę, bo wiadomo, że nie będziemy się danymi wymieniać przez pw. Jeśli pójdzie siedzieć - znikasz z tego portalu. Jeśli nie - znikam ja. Zakład przyjęty?
Arch Enemy - łatwo się rzuca takimi obietnicami jak ty. Założyłbym się o każdą kwotę, z kimkolwiek - dawaj, śmiało. Ale nie o kasę, bo wiadomo, że nie będziemy się danymi wymieniać przez pw. Jeśli pójdzie siedzieć - znikasz z tego portalu. Jeśli nie - znikam ja. Zakład przyjęty?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane