Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Po pierwszych decyzjach nowego rządu ludzie otworzą oczy. Mieli chleb, chciało się bułek. Teraz będą mieli ciastka. Ale tylko pomazani przez mesjasza z Wybrzeża.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiesz co ptysiu, po pierwszych decyzjach nowego rządu ludzie rzeczywiście otworzą oczy. Zwłaszcza wtedy, kiedy TVP zacznie mówić prawdę o pisiackim nierządzie, a o chleb się nie martw. Starczy dla wszystkich, dla ruskich onuc i pisowskich kolaborantów takich jak ty, również, chociaż jeśli chodzi o m...
Wiesz co ptysiu, po pierwszych decyzjach nowego rządu ludzie rzeczywiście otworzą oczy. Zwłaszcza wtedy, kiedy TVP zacznie mówić prawdę o pisiackim nierządzie, a o chleb się nie martw. Starczy dla wszystkich, dla ruskich onuc i pisowskich kolaborantów takich jak ty, również, chociaż jeśli chodzi o mnie, skarżyłbym was za współudział.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane