Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cala polityka PiSu to pic na wode, fotomontarz i ustawka...knucia i szczucia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez 2 tygodnie liczył na palcach ile wychodzi po dodaniu wyników KO, 3 drogi i Lewicy, bo po co innego mu 146 doradców jak nie po to, żeby na nich liczyć ;) Ale Budyń, to budyń... niczego pozytywnego nie można się po nim spodziewać. Z drugiej strony niszczarki pewnie nie wyrabiały, teczek do spale...
Przez 2 tygodnie liczył na palcach ile wychodzi po dodaniu wyników KO, 3 drogi i Lewicy, bo po co innego mu 146 doradców jak nie po to, żeby na nich liczyć ;) Ale Budyń, to budyń... niczego pozytywnego nie można się po nim spodziewać. Z drugiej strony niszczarki pewnie nie wyrabiały, teczek do spalenia było za dużo, trochę kasy do "rozdysponowania" dla pociotków pisu jeszcze zostało, więc musieli dać sobie dodatkowe 4 tygodnie, żeby dokończyć dzieła zniszczenia... i kupić bilety do jakiegoś kraju bez możliwości ekstradycji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane