Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Lajza musi siedziec no i oddać wszystką kase , co ludzi oszukał!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brak słów co ludzie służący emerytowi są w stanie zrobić żeby dorobić się paru PLN. A godność gdzie panie pośle? Małe litery nie są przypadkiem. Na szacunek trzeba zasłużyć a to jest porażka. Ps nie jestem trolem tylko trzeźwo patrzącym gościem. Ostatni post pisałem kilka lat temu ale to jest skurw...
Brak słów co ludzie służący emerytowi są w stanie zrobić żeby dorobić się paru PLN. A godność gdzie panie pośle? Małe litery nie są przypadkiem. Na szacunek trzeba zasłużyć a to jest porażka. Ps nie jestem trolem tylko trzeźwo patrzącym gościem. Ostatni post pisałem kilka lat temu ale to jest sku**y....two i nikt tego nie widzi albo nie chce. Mam nadzieję że to się zmieni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane