Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo juz trzeba mowic glosno o zacofaniu elektoratu PiSu i pe****lii sekty kosciola, ktory ich oglupia za pieniadze z Waszych podatkow!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska jest krajem dumnym, prawym, niepodległym i żaden chyra nie będzie nam mówił co mamy robić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak rządziło PO i dojili Polskę to było dobrze w ogóle i wszystko było w porządku pijaku pierd....lony
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1228+ AFER PiS i Suwerennej Polski. !!!! Aktualizacja 24.10.2023 r.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ogólnie cały system wyborczy jest do d. Sama ilość posłów też jest za duża. Taka Pani Barbara Okuła z okręgu białostockiego zdobyła niecałe 3,5 k głosów i została posłem. Przydałaby się też kadencyjność, bo niektórzy w Sejmie siedzą całe życie. Przydałyby się też częstsze referenda (np co 2 lata), a...
Ogólnie cały system wyborczy jest do d. Sama ilość posłów też jest za duża. Taka Pani Barbara Okuła z okręgu białostockiego zdobyła niecałe 3,5 k głosów i została posłem. Przydałaby się też kadencyjność, bo niektórzy w Sejmie siedzą całe życie. Przydałyby się też częstsze referenda (np co 2 lata), ale z sensownymi pytaniami (nie jak ostatnio). I w końcu przydałoby się narzędzie umożliwiające odwołanie danego posła oraz zakaz przeskakiwania z partii do partii podczas trwania kadencji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To prawda. Stąd taka wojna o władzę, bo każdy chce kraść. Ale to trzeba jednak mieć jakiś umiar. Poprzednia władza kradła przez 8 lat, ale widać za mało, bo im ledwie na kolejne 8 "chudych" lat starczyło. Obecna władza kradła rozsądnie, tak by im starczyło na na dłużej. Teraz pewnie ich następcy pój...
To prawda. Stąd taka wojna o władzę, bo każdy chce kraść. Ale to trzeba jednak mieć jakiś umiar. Poprzednia władza kradła przez 8 lat, ale widać za mało, bo im ledwie na kolejne 8 "chudych" lat starczyło. Obecna władza kradła rozsądnie, tak by im starczyło na na dłużej. Teraz pewnie ich następcy pójdą po rozum do głowy i nakradną na zapas.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane