Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frust...
Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki. Byl osiedlowym popychadlem za intryganctwo. Ich ulubionym zajeciem bylo szczucie na siebie dzieci z podworka. Potem z okna patrzyli, jak sie bija. Do czasu, bo potem bily ich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Bicie Kaczynskich stalo sie sportem "trendy" po ich karierze filmowej, troche pewnie z zazdrosci, troche ze wzgledu na ewidentne juz cudactwo utlenionych na blond potworkow. Bili ich wszyscy, bo nikt nie lubil chronicznych intrygantow. To zawsze byly dziwadla, calkowicie wyobcowane z otoczenia...
PS. - Bicie Kaczynskich stalo sie sportem "trendy" po ich karierze filmowej, troche pewnie z zazdrosci, troche ze wzgledu na ewidentne juz cudactwo utlenionych na blond potworkow. Bili ich wszyscy, bo nikt nie lubil chronicznych intrygantow. To zawsze byly dziwadla, calkowicie wyobcowane z otoczenia i zajete wylacznie soba. Zadnych kumpli, zadnych "harcerzy", zadnych dziewczyn i gorzaly. - Kaczynscy, jakich znalem.poloniainfo.se
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kopanie leżącego jest (a może było) obce naszej kulturze. Czyż nie lepiej byłoby, aby spoczywał w pokoju i zapomnieniu, wzywany jedynie na przesłuchania i rozprawy sądowe ? Takie wpisy tworzą tylko jego martyrologię i wzmacniają jego wyznawców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie. Ma oddać co nakradł, zapłacić za to, co zniszczył, a potem wypi***lać w niesławie. Ja nie Chrystus.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane